Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφή

 

 Μοντελιστές σκεπτόμενοι

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Φλωριδης Στελιος
Μέλος
Μέλος
Φλωριδης Στελιος


Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Ηλικία : 45

Μοντελιστές σκεπτόμενοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μοντελιστές σκεπτόμενοι   Μοντελιστές σκεπτόμενοι EmptyΠεμ Φεβ 10, 2011 3:16 am

Εδώ θα αναρτηθούν κάποιες συνεντέυξεις από μοντελιστές που μας κάναν τη τιμή να αφειερώσουν λίγο χρόνο και να μας πουν δυο λόγια.Τους ευχαριστούμε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φλωριδης Στελιος
Μέλος
Μέλος
Φλωριδης Στελιος


Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Ηλικία : 45

Μοντελιστές σκεπτόμενοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μοντελιστές σκεπτόμενοι   Μοντελιστές σκεπτόμενοι EmptyΠεμ Φεβ 10, 2011 3:17 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


ONOMΑ- Nίκος Χριστόπουλος
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ- JQ Products, THE Car
ΜΟΤΕΡ- για φέτος κάτι καινούργιο που δεν υπάρχει ακόμη στην Ελλάδα
ΧΟΡΙΓΟΣ- [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] TOP RC track
πότε ξεκίνισες να παίζεις με rc?- Ξεκίνησα το 2006 με ένα RTR Hobao 8 το οποίο μετά από 2 αγώνες αντικατέστησα με ένα Ηobao 8 kit
καλύτερη ανάμνηση- Η συμμετοχή μου σε αγώνα στην Φινλανδία σε πίστα μέσα στο service park του αγώνα του WRC με περίπου 1500 άτομα για θεατές και ανάμεσα τους οι Solberg, Loeb, Sordo, Raikkonen. Απίστευτη εμπειρία και τιμή
χειρότερη ανάμνηση- Ένα σβήσιμο μου στον τελευταίο γύρο πέρυσι στην R1 που μου στέρησε την πρώτη θέση στο level B, σε ένα buggy masters, σε μια άγνωστη μια εμένα πίστα (η περσινή σχεδίαση). Τελικά ο αγώνας τελειώνει όταν πέσει η σημαία...
λίγα λόγια για τη κατάσταση στη Θεσ/νίκη και το μοντελισμό- Υπάρχουν μεγάλα περιθώρια βελτίωσης. Πρέπει όλοι να σκεφτούν ότι αν σταματήσουν οι κόντρες σε κάθε επίπεδο αυτό θα λειτουργήσει θετικά για όλους και επαγγελματικά και αθλητικά.
ότι άλλο θέλεις να πεις- Καλή αγωνιστική χρονιά σε όλους, με υγεία, εργασία και ο καθένας να πραγματοποιήσει αυτά που θέλει
σχέδια για φέτος?- Φέτος είναι περίεργη η χρονιά για εμένα. Ξεκινάμε το project ΤOP RC και δεν ξέρω αν θα έχω χρόνο για να παίζω. Αλλά όποτε βρίσκω ευκαιρία θα ακολουθώ αγώνες.
Πίστες που έχεις παίξει- Έχω παίξει σε: RCTC, Hobbytech, Speed Models Ξάνθη, FRT, R1, Ηράκλειο (στην παλιά πίστα), Jyvaskyla (Φινλανδία).
Καλύτερο αποτέλεσμα- Ποτέ δεν κυνηγούσα το αποτέλεσμα, για αυτό και δεν κάνω προπονήσεις. Μπαίνω μέσα, περνάω καλά και αν έρθει και κάτι... ήρθε. Αν θέλετε κάτι πιο συγκεκριμένο νομίζω ότι μου άρεσε η δεύτερη θέση στο Endurance των Σερρών το 2010 που έπαιζα επί 2 ώρες μόνος μου χωρίς να έχω δεύτερο άτομο στην ομάδα μου. Σαν αγώνας δεν ήταν κάποιος σημαντικός, αλλά με ικανοποίησε η προσωπική μου απόδοση και διάρκεια στον αγώνα. Ήταν παράλληλα και η πιο δυνατή προπόνηση που έχω κάνει ποτέ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φλωριδης Στελιος
Μέλος
Μέλος
Φλωριδης Στελιος


Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Ηλικία : 45

Μοντελιστές σκεπτόμενοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μοντελιστές σκεπτόμενοι   Μοντελιστές σκεπτόμενοι EmptyΠεμ Φεβ 10, 2011 2:07 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ONOMΑ-Γαβριηλ Φερλαχιδης
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ-JQ Products The CAR
ΜΟΤΕΡ-ARGUS
ΧΟΡΙΓΟΣ-TAG MODELS,VELOCITY MODELS

πότε ξεκίνισες να παίζεις με rc?-1989

καλύτερη ανάμνηση-10η θεση στο Γερμανικο πρωταθλημα 1/10 νιτρο τουρινγκ

χειρότερη ανάμνηση-Σε τελικο 1/10 οφ ροαντ ηλεκτρικο στην Γερμανια που εχασα μια θεση στην δεκαδα επειδη εβρεξε και δεν ειχα τα λαστιχα που χρειαζομουν

λίγα λόγια για τη κατάσταση στη Θεσ/νίκη και το μοντελισμό-Για χρονια μονο χαος επικρατουσε στην Θεσ/νικη.Φετος ελπιζουμε για κατι καλυτερο.Οταν θα φτασει η στιγμη που οι μοντελιστες να σκεφτονται ομαδικα τοτε θα υπαρξει και μοντελισμος.Οσο ο καθε ενας σκεφτεται μονο τον εαυτο του παντα το ιδιο χαλι θα εχει ο μοντελισμος.Και οσο οι καταστηματαρχες θα βλεπουν τους μοντελιστες μονο σαν ευρω παλι το ιδιο θα ισχυει.

ότι άλλο θέλεις να πεις-Οποιος θελει να ξεκινησει σε αυτο το ομορφο χομπυ να εχει τα ματια ανοιχτα.Ολοι θελουν τα χρηματα του και οχι το καλο του.Δεν χρειαζεται να πληρωσεται για να μαθετε.Μιληστε μονο με τα καταλληλα ατομα που θελουν να βοηθησουν για να παει μπροστα το χομπυ και οχι η τσεπη τους.

σχέδια για φέτος?-Σχεδια εχω πολλα αλλα θα τα δειξω δεν θα τα πω

Πίστες που έχεις παίξει-Πολλες

Καλύτερο αποτέλεσμα-10ος στο πρωταθλημα 1/10 νιτρο τουρινγκ Γερμανιας
Κυπελλουχος Ελλαδος 2007.
Ευχαριστώ πολλύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φλωριδης Στελιος
Μέλος
Μέλος
Φλωριδης Στελιος


Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Ηλικία : 45

Μοντελιστές σκεπτόμενοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μοντελιστές σκεπτόμενοι   Μοντελιστές σκεπτόμενοι EmptyΣαβ Ιαν 21, 2012 6:27 pm

εντός ημερών θα κοινωπείσουμε νέες συνεντέυξεις...στέυ τιούνεντ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φλωριδης Στελιος
Μέλος
Μέλος
Φλωριδης Στελιος


Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Ηλικία : 45

Μοντελιστές σκεπτόμενοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μοντελιστές σκεπτόμενοι   Μοντελιστές σκεπτόμενοι EmptyΤετ Απρ 10, 2013 3:25 am

ο Φερλα επίσημος οδηγός πλέον στας ευρώπας
Ευχόμαστε τα καλύτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φλωριδης Στελιος
Μέλος
Μέλος
Φλωριδης Στελιος


Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Ηλικία : 45

Μοντελιστές σκεπτόμενοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μοντελιστές σκεπτόμενοι   Μοντελιστές σκεπτόμενοι EmptyΤρι Απρ 15, 2014 2:55 am

GOGOS MODELTEAM

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img][img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img][img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img][img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φλωριδης Στελιος
Μέλος
Μέλος
Φλωριδης Στελιος


Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Ηλικία : 45

Μοντελιστές σκεπτόμενοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μοντελιστές σκεπτόμενοι   Μοντελιστές σκεπτόμενοι EmptyΤετ Απρ 30, 2014 5:50 am

Από το επίσημο σαιτ της xay
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φλωριδης Στελιος
Μέλος
Μέλος
Φλωριδης Στελιος


Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Ηλικία : 45

Μοντελιστές σκεπτόμενοι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μοντελιστές σκεπτόμενοι   Μοντελιστές σκεπτόμενοι EmptyΠεμ Μάης 01, 2014 4:44 am

και από neo

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μοντελιστές σκεπτόμενοι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑ-
Μετάβαση σε: